


Dekorasjonsfigur Creativ CompanyH 19 cm Pirat
29 kr/stLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Beskrivelse
Trefigur med motiv av mosgummi. Kan dekoreres med f.eks. Foam Clay, Silk Clay, tusj eller maling. Løs fot av tre er inkl
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 791950 |
| Farge | Tre/Svart |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Figurer |
| Dybde | 245 mm |
| Høyde | 190 mm |
| Lengde | 245 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 180 mm |
| EAN-nr | 5712854183000 |

