Beskrivelse
Deep Sea Kajakåre Jr er en både holdbar og rimelig kajakk- og universell åre, som hører til Deep Sea Kajal Jr-pakken. Åren er todelt. Lengden på åren er 160 cm. Passer fint til all slags padling.
Skaftet er laget av aluminium, bladene av plast med glassfiberforsterkning.
Fordeler
- Passer best for mindre kajakker
- Todelt
- Lengde: 160 cm
Fordeler
- Passer best for mindre kajakker
- Todelt
- Lengde: 160 cm
Egenskaper
| Varemerke | Deep Sea |
|---|---|
| Art.Nr. | 6420613986081 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Aluminium, Fiberglass, PP-Plast |
| Produkttype | Åre |
| Garanti | 1 år |
| Høyde | 2,8 cm |
| Lengde | 160 cm |
| Vekt | 0,52 kg |
| Bredde | 16,5 cm |
| EAN-nr | 6420613986081 |




