





Sykkelholder TrekkerP200 for 2 sykler
1 490 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Trekker sykkelholder P200 er lett å montere og demontere, og er dessuten sammenleggbar. Denne sykkelholderen er egnet for 50 millimeters tilhengerfester og rommer to sykler. Den maksimale lastvekten er 30 kilo, og den maksimale sykkeldekkbredden er 65 millimeter.
Egenskaper
| Varemerke | Trekker |
|---|---|
| Art.Nr. | 6438543004720 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 56 cm |
| Lengde | 44 cm |
| Materiale | PP/TRP/stål |
| MaksBelastning | 30 Kg |
| Produkttype | Sykkelholder |
| Bredde | 73 cm |
| EAN-nr | 6438543004720 |
