Beskrivelse
Sykkelvogn Trekker for 1 barn er laget av holdbart stål, og dens 16" hjul garanterer myke sykkelturer. Den polstrede benken og 5-punktsbeltet gjør vognen sikker.
Egenskaper
| Varemerke | Trekker |
|---|---|
| Art.Nr. | 6420613986999 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 56 cm |
| Lengde | 60 cm |
| Materiale | Stål/oxford-stoff/PU |
| Maks Brukervekt | 40 Kg |
| MaksBelastning | 40 Kg |
| Produkttype | Sykkelvogn |
| Bredde | 40 cm |
| EAN-nr | 6420613986999 |

