
Sykkelvogn Trekkerfor 2 barn
2 349 kr

for 2 barn
2 349 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Sykkelvogn Trekker for 2 barn lar deg transportere 1-2 barn trygt bak sykkelen. 5-punktsbeltet sørger for at barna holdes på plass under hele turen. Store hjul og en holdbar ramme gjør at denne sykkelvognen er stabil å trekke. Inne i vognen er høyden 60 cm og den polstrede benken er 60 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Trekker |
|---|---|
| Art.Nr. | 6420613986975 |
| Maks Brukervekt | 40 Kg |
| Produkttype | Cykelvagn |
| Materiale | Stål/oxford-tyg/PU |
| Bredde | 60 cm |
| Lengde | 76 cm |
| Høyde | 60 cm |
| Farge | Flerfärgad |
| MaksBelastning | 40 Kg |
| EAN-nr | 6420613986975 |
