
Paviljong OutwellAir Shelter Oppblåsbare
5 929 kr
Beskrivelse
Oppblåsbar paviljong uten sidevegger. Laget av slitesterk 100% polyester Outtex® 3000 Select-materiale som gir pålitelig beskyttelse mot vær og vind. Sidevegger som tilleggsutstyr kan legges til på alle fire sider.
Spesifikasjoner
- Materiale: Outtex® 3000, 100% polyester
- Farge: Grå
- Dybde x bredde: 335 x 335 cm
- Ytre høyde: 230 cm
- Indre høyde: 180 cm
- Pakkestørrelse: 75 x 20 x 20 cm
- Vekt: 8 kg
- Materiale: Outtex® 3000, 100% polyester
- Farge: Grå
- Dybde x bredde: 335 x 335 cm
- Ytre høyde: 230 cm
- Indre høyde: 180 cm
- Pakkestørrelse: 75 x 20 x 20 cm
- Vekt: 8 kg
Egenskaper
| Varemerke | Outwell |
|---|---|
| Art.Nr. | 6000067467 |
| Farge | Grå |
| Materiale | Polyester/Rustfritt stål |
| Produkttype | Paviljong |
| Produsentens Art.Nr. | 111222 |
| Serie | Air |
| Bruksområde | Camping |
| Høyde | 230 cm |
| Lengde | 335 cm |
| Vekt | 8 kg |
| Bredde | 335 cm |
| Vanntett | Ja |
| EAN-nr | 5709388109910 |
