
Gasskokeplate SunwindParker 1
1 799 kr
Beskrivelse
Kokeplater i robust emaljert utførelse. Avtagbart lokk også beskytter veggen fra sprut. Innebygd tennsikring som stenger av gassen hvis flammen slukker.
Egenskaper
| Varemerke | Sunwind |
|---|---|
| Art.Nr. | 542051 |
| Farge | Vit |
| Lengde | 35,5 cm |
| Effekt/prestering | 2500 W |
| Produkttype | Gasolgrill |
| Bredde | 325 mm |
| Sidebrenner | Nei |
| Antall Brenner | 1 |
| EAN-nr | 8052780600095 |
| Nobb | 47735463 |

