
Gasskokeplate SunwindParker 3
3 799 kr
Beskrivelse
Kokeplater i robust emaljert utførelse. Avtagbart lokk også beskytter veggen fra sprut. Innebygd tennsikring som stenger av gassen hvis flammen slukker.
Egenskaper
| Varemerke | Sunwind |
|---|---|
| Art.Nr. | 542053 |
| Farge | Vit |
| Lengde | 60 cm |
| Effekt/prestering | 6650 W |
| Produkttype | Gasolgrill |
| Bredde | 295 mm |
| Sidebrenner | Nei |
| Antall Brenner | 3 |
| EAN-nr | 8052780600477 |
| Nobb | 40987992 |

