
Stormlighter PrimusPowerlighter IIISort
529 kr
Farge: Sort

Powerlighter III
Sort 529 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Stormlighter med effektiv og kraftig spissflamme som gjør det enkelt å tenne kjøkkenet ditt eller leirbålet. Temperaturen er på hele 1300°C, noe som forenkler tenning av flytende brensler i dårlig vær. Robust og holdbar konstruksjon.
Egenskaper
| Varemerke | Primus |
|---|---|
| Art.Nr. | 3000043487 |
| Farge | Sort |
| Produsentens Art.Nr. | P733307 |
| Dybde | 50 mm |
| Høyde | 80 mm |
| Vekt | 0,3 kg |
| Bredde | 20 mm |
| EAN-nr | 7330033333077 |


