
Cernit Creativ Company56 g/1 Pk 100-130 GraderBronze (058)
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Translucent (005)

56 g/1 Pk 100-130 Grader
Bronze (058)2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Glansfull modelleringsmasse med fast konsistens for modellering av små figurer med fine detaljer. Herdes i ovnen ved 100-130 grader. Tiden i ovnen avhenger av figurens størrelse og tykkelse.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 78033 |
| Farge | Translucent (005) |
| Dybde | 70 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 70 mm |
| Antall | 1 stk/pakke |
| Bredde | 55 mm |
| Sesong | Hele året |
| Type | Leire |
| EAN-nr | 5411711427430 |


