


Modellervoks Creativ CompanySoft Clay Ass Farger 200 g/1 Pk
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset

Soft Clay Ass Farger 200 g/1 Pk
2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Myk og smidig oljebasert modellervoks. Herder ikke, forblir myk. Alle farger kan blandes innbyrdes. Oppbevares ved stuetemperatur.Pk. med 12 pølser i 8 forskjellige farger
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 786950 |
| Farge | Flerfarget |
| Sesong | Hele året |
| Type | Lera |
| Dybde | 170 mm |
| Høyde | 15 mm |
| Lengde | 170 mm |
| Antall | 1 stk/pakke |
| Bredde | 100 mm |
| EAN-nr | 5707167875698 |
