
Silk Clay Creativ Company650 g
fra 209 kr/pk
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Selvherdende, smidig og myk lettvektsleire, som beholder en skumaktig konsistens etter tørking. Leveres i praktiske bokser og skal oppbevares i lufttett emballasje.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Leire |
| Farge | Blå, Brun, Grønn, Gul, Hvit, Oransje, Rosa, Rød, Sort |
| Dybde | 160, 165, 170 mm |
| Høyde | 150, 160 mm |
| Lengde | 160, 165, 170 mm |
| Bredde | 160, 165, 170 mm |









