


Stickersbok Creativ CompanyKoral Akvarell A5 1 St/1 Pk
45 kr/pkLaveste totalpris 90,-

Koral Akvarell A5 1 St/1 Pk
2 pk
90 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Sortiment med stort utvalg av stickers med bl.a. ukedager, måneder, tall, bokstaver mm. i flotte avstemte nyances til f.eks. bullet-, reise og creativ journal. Inkl. klar plastforside og 6 hull. Passer til kalenderomslag 192648-192651. Innhold: 8 ark med i alt 578 stickers
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 192657 |
| Farge | Gull/Koral/Rød |
| Dybde | 260 mm |
| Format | A5 |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 260 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Motiv | Akvarell |
| Produkttype | Stickers |
| Bredde | 160 mm |
| EAN-nr | 5712854323925 |
