


Ferskvannsperler Creativ Company5-6 mm Hull 0,5 mm 40 cm
118 kr/pk
Prispresset

5-6 mm Hull 0,5 mm 40 cm
118 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Ekte ferskvannsperler/kulturperler i flott kvalitet
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 631580 |
| Farge | Flerfarget |
| Dybde | 120 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 120 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Ferskvannsperler |
| Bredde | 80 mm |
| EAN-nr | 5707167209912 |
