


Ferskvannsperler Creativ CompanyPerlemor Hull 1 mm 40 cm
58 kr/pk
Prispresset

Perlemor Hull 1 mm 40 cm
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Ekte ferskvannsperler/kulturperler i flott kvalitet
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 631750 |
| Farge | Perlemor |
| Sesong | Hele året |
| Type | Ferskvannsperler |
| Dybde | 120 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Høyde | 15 mm |
| Lengde | 120 mm |
| Antall | 1 stk/pakke |
| Bredde | 70 mm |
| EAN-nr | 5707167221648 |
