


Figurmix Creativ CompanyAss Farger D7-13,5 mm Hullstr 2 mm 700 ml/1 Pk
285 kr/pk
Beskrivelse
Sortiment med plastperlefigurer i sterke farger med blank/skinnende overflate
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 61761 |
| Farge | Flerfarget |
| Dybde | 130 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Perler |
| Volym | 700 ml |
| Bredde | 100 mm |
| EAN-nr | 5712854178037 |

