Beskrivelse
Selvklebende halvperler med perlemors overflate fra Vivi Gade Design. Pakke med 5 størrelser.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Høyde | 10 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 140 st/frp |
| Produkttype | Perler |
| Bredde | 60 mm |
| Farge | Antrasittgrå/Svart, Hvit, Rosa, Rød |
| Dybde | 185, 190 mm |
| Lengde | 185, 190 mm |





