


Perleplate Creativ Company1 stk
11 kr/stLaveste totalpris 22,-
Prispresset

1 stk
2 st
22 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Transparente perleplater til medium rørperler
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 753080 |
| Farge | Transparent |
| Dybde | 80 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 80 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Perleplate |
| Bredde | 80 mm |
| EAN-nr | 5707167119235 |
