
Perleplate Creativ CompanySmå Runde 10 St/1 Pk
69 kr/pk
Prispresset

Små Runde 10 St/1 Pk
69 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Transparente perleplater til medium rørperler
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 753051 |
| Farge | Transparent |
| Dybde | 150 mm |
| Diameter | 85 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Motiv | Små Runde |
| Produkttype | Perleplate |
| Bredde | 80 mm |
| EAN-nr | 5712854077965 |
