


Perleplate Creativ CompanyStor Rund 1 Stk
19 kr/stLaveste totalpris 38,-

Stor Rund 1 Stk
2 st
38 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Transparente perleplater til medium rørperler
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 753020 |
| Farge | Transparent |
| Dybde | 150 mm |
| Diameter | 150 mm |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Motiv | Stor Rund |
| Produkttype | Perleplate |
| Bredde | 150 mm |
| EAN-nr | 5707167119402 |
