Beskrivelse
Selvklebende Rhinsten med perlemorsfinish fra Vivi Gade Design. Pakke med 5 størrelser.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Dybde | 130 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 40 st/frp |
| Produkttype | Perler |
| Bredde | 70 mm |
| Farge | Blå, Grønn, Krystall, Rosa, Rød |






