


Startsett Creativ CompanyPhoto Pearls Ass Farger
396 kr
Prispresset

Photo Pearls Ass Farger
396 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Materialsett med originale Nabbi PhotoPearls til oppbygging av bilder ved hjelp av dataprogram. Innhold: 14000 stk. Nabbi PhotoPearls (8 forskjellige farger), 4 stk. perleplater (15x15 cm) og 4 selvklebende ark
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 75597 |
| Farge | Flerfarget |
| Dybde | 160 mm |
| Høyde | 230 mm |
| Lengde | 160 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Startset |
| Bredde | 160 mm |
| EAN-nr | 7393968002319 |
