


Treperler Creativ CompanyD8+10+12+15 mm Hullstr 2-3 mm 400 ml/1 Pk
119 kr/pk
Prispresset

D8+10+12+15 mm Hullstr 2-3 mm 400 ml/1 Pk
119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Runde treperler i forskjellige størrelser
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 68482 |
| Farge | China Berry |
| Dybde | 85 mm |
| Høyde | 120 mm |
| Lengde | 85 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Perler |
| Volym | 400 ml |
| Bredde | 85 mm |
| EAN-nr | 5707167709580 |
