


Hobbyboks Creativ CompanyAss Farger 1 Stk
349 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr

Masse forskjellige materialer til kreativ aktivitet etter fri fantasi. Alt samlet i en oppbevaringskasse av plast med praktisk håndtak på lokket som er festet med klips.Innhold: Kartong, kartongmosaikk, tusj, lim, saks, elastikksnor, bokstavperler, rørperler, perleplater, pomponer, piperensere, pusslespill for å tegne på og rhinstein, rulleøyne og mosegummifigurer der alle er selvklebende samt inspirasjonsark
Varemerke
Beskrivelse
Masse forskjellige materialer til kreativ aktivitet etter fri fantasi. Alt samlet i en oppbevaringskasse av plast med praktisk håndtak på lokket som er festet med klips.Innhold: Kartong, kartongmosaikk, tusj, lim, saks, elastikksnor, bokstavperler, rørperler, perleplater, pomponer, piperensere, pusslespill for å tegne på og rhinstein, rulleøyne og mosegummifigurer der alle er selvklebende samt inspirasjonsark
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 97498 |
| Farge | Flerfarget |
| Dybde | 350 mm |
| Høyde | 210 mm |
| Lengde | 350 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Hobbyboks |
| Bredde | 240 mm |
| EAN-nr | 5712854118897 |