
Plastboks Creativ Companymed Lokk 20 stk/1 Pk
fra 109 kr/pk
Prispresset
Velg Diameter
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Klar PP-plastboks med lokk av myk plast.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Farge | Transparent |
| Materiale | Plast |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 20 st/frp |
| Produkttype | Boks |
| Diameter | 68, 84 mm |
| Høyde | 24, 38 mm |
| Volym | 45, 125 ml |
