


Plastglass Creativ Companymed Lokk 100 ml 10 stk/1 Pk
149 kr/pk
Prispresset

med Lokk 100 ml 10 stk/1 Pk
149 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Klart plastglass med lokk. Skrulokket er i grått metall.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 13181 |
| Farge | Transparent |
| Dybde | 240 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Høyde | 77 mm |
| Lengde | 240 mm |
| Materiale | Plast |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Produkttype | Glass |
| Volym | 100 ml |
| Bredde | 170 mm |
| EAN-nr | 5707167926994 |
