


Plastglass Creativ Companymed Lokk 50 ml 10 stk/1 Pk
119 kr/pk
Prispresset

med Lokk 50 ml 10 stk/1 Pk
119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Klart plastglass med lokk. Skrulokket er i grått metall.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 13179 |
| Farge | Transparent |
| Dybde | 240 mm |
| Diameter | 44 mm |
| Høyde | 45 mm |
| Lengde | 240 mm |
| Materiale | Plast |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Produkttype | Glass |
| Volym | 50 ml |
| Bredde | 100 mm |
| EAN-nr | 5707167926956 |
