
Basisinnsats RaacoNr. A6-1 H47 mm Str 157x109 mm 1 Stk
49 kr/stLaveste totalpris 98,-
Prispresset
Beskrivelse
Basisenhet fra Raaco av polypropylen (PP) til inndeling av multicasebokser. Bygg din egen oppbevaringsboks.
Egenskaper
| Varemerke | Raaco |
|---|---|
| Art.Nr. | 13344 |
| Produkttype | Basisinnsats |
| Bredde | 109 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 157 mm |
| Høyde | 47 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Sesong | Basis |
| EAN-nr | 5733439105576 |

