Beskrivelse
Ramme, som er egnet til mange typer collageprosjekter.Innhold: 100 stk. 10x10 cm, 60 stk. 15x15 cm, 40 stk. 22x22 cm
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 99441 |
| Høyde | 260 mm |
| Antall (stk/pakke) | 200 st/frp |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Sort/Hvit |
| Produkttype | Saks |
| Bredde | 335 mm |
| Lengde | 460 mm |
| Dybde | 460 mm |
| Materiale | Trä |
| EAN-nr | 5707167253236 |


