Beskrivelse
Verktøy av metall til skulpturarbeid i bl.a. kleberstein. Pk. med 8 forskjellige
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 55708 |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Rød |
| Produkttype | Verktøysett |
| Bredde | 105 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Antall (stk/pakke) | 8 st/frp |
| Lengde | 210 mm |
| Dybde | 210 mm |
| EAN-nr | 5707167173442 |




