
Gavepapirholder Creativ Company1 stk
899 kr
Beskrivelse
Robust stativ av pulverlakkert jern med trevalser og avrivningsskinner til to ruller gavepapir (max. bredde 57 cm). Gavepapir følger ikke med.Føttene til stativet ettermonteres
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 20347 |
| Høyde | 515 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Rammer |
| Bredde | 615 mm |
| Lengde | 630 mm |
| Dybde | 630 mm |
| Farge | Furu |
| Materiale | Tre |
| EAN-nr | 5707167783139 |

