
Klikkramme Creativ CompanyA2 1 stk
439 kr

A2 1 stk
439 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Smart skifteramme av aluminium, som gjør det lett å skifte ut bilder og collager. Opphengsskruer følger med. Rammebredde 25 mm. God til skiftende utstillinger, beskjeder, dokumentasjon og lignende
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 14262 |
| Høyde | 20 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Hvit/Stål |
| Produkttype | Kniv |
| Bredde | 30 mm |
| Lengde | 630 mm |
| Dybde | 630 mm |
| Materiale | Alluminium |
| EAN-nr | 5707167877852 |
