


Leirslynge Creativ CompanyRunde Kanter 20 cm 6 Stk/1 Pk
109 kr/pk
Prispresset

Runde Kanter 20 cm 6 Stk/1 Pk
109 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Gode leirslynger med treskaft og slynger i begge ender
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 10304 |
| Høyde | 10 mm |
| Antall (stk/pakke) | 6 st/frp |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Sort/Rød |
| Produkttype | Mosaikkskjærer |
| Bredde | 100 mm |
| Lengde | 200 mm |
| Dybde | 180 mm |
| Materiale | Trä/Stål |
| Motiv | Rundade Kanter |
| EAN-nr | 5707167015216 |
