
Modelleringsett Creativ Company8 stk/1 Pk
109 kr/pk
Prispresset

8 stk/1 Pk
109 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Sett til mange former for modellering med svamp, slynge, pinne m.m
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 10302 |
| Høyde | 30 mm |
| Antall (stk/pakke) | 8 st/frp |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Tre/Natur |
| Produkttype | Perlevev |
| Bredde | 115 mm |
| Lengde | 240 mm |
| Dybde | 240 mm |
| EAN-nr | 5707167015230 |
