


Multiramme Creativ CompanyStr 8,5-4,3 cm 1 stk
209 kr

Str 8,5-4,3 cm 1 stk
209 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Ramme av 4 trelister til justering i enten kvadratiske eller rektangulært mål. Hver liste har langt spor og er i enden montert med skrue i metall. Leveres i biter, veiledning er inkl
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 57894 |
| Høyde | 35 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Sort/Hvit |
| Produkttype | Saks |
| Bredde | 95 mm |
| Lengde | 530 mm |
| Dybde | 530 mm |
| EAN-nr | 5712854179843 |
