
Verktøy Creativ CompanyFimo 4 stk/1 Pk
47 kr/pk
Prispresset

Fimo 4 stk/1 Pk
47 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Praktisk verktøysett med 4 forskjellige modelleringsverktøyer av plast
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 78318 |
| Høyde | 10 mm |
| Antall (stk/pakke) | 4 st/frp |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Röd |
| Produkttype | Verktygsset |
| Bredde | 105 mm |
| Lengde | 245 mm |
| Dybde | 245 mm |
| EAN-nr | 4006608811976 |
