


Presisjonssaks FiskarsClassic L: 13 cm 1 Stk
161 kr
Prispresset
Beskrivelse
Sysaks/presisjonssaks fra Fiskars, som er god til kompliserte og fine klipp. Passer til både høyre- og venstrehendig.
Egenskaper
| Varemerke | Fiskars |
|---|---|
| Art.Nr. | 9881 |
| Farge | Oransje |
| Dybde | 180 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Sesong | Basis |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Saks |
| Bredde | 70 mm |
| EAN-nr | 6411501988102 |

