


Universalsaks FiskarsClassic L: 13 cm 1 Stk
161 kr
Prispresset

Classic L: 13 cm 1 Stk
161 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Allsidig saks fra Fiskars med rund spiss. Passer for både høyre og venstrehendig.
Egenskaper
| Varemerke | Fiskars |
|---|---|
| Art.Nr. | 9891 |
| Produkttype | Saks |
| Bredde | 90 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 130 mm |
| Høyde | 15 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Sesong | Basis |
| Farge | Oransje |
| EAN-nr | 6411501989109 |
