


Anisstjerner Creativ Company10 stk/1 Pk
19 kr/pkLaveste totalpris 38,-
Prispresset

10 stk/1 Pk
2 pk
38 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Ekte anisstjerner til dekorasjon.Alt avhengig av underlag limes stjerneanisene fast med limpistol eller Clear multi glue gel. Anisstjernene kan også festes direkte i leire eller andre modelleringsmaterialer.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 50244 |
| Farge | Brun |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Anisstjerner |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Bredde | 100 mm |
| Bredde | 100 cm |
| EAN-nr | 5712854411332 |
