Beskrivelse
Slagmetall/bladmetall for dekorasjon. Fest med hjelp av Fix Glue, dobbeltsidig tape og lignende.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 20485 |
| Farge | Kobber |
| Bredde | 160 mm |
| Bredde | 160 cm |
| Antall (stk/pakke) | 25 st/frp |
| Lengde | 160 mm |
| Høyde | 5 mm |
| Dybde | 210 mm |
| Dybde | 210 cm |
| Format | Ark |
| Produkttype | Slagmetall |
| Sesong | Hele året |
| EAN-nr | 5707167187814 |







