


Lucialys Creativ Company18 cm D2 cm 1 stk
55 kr/stLaveste totalpris 110,-
Prispresset

18 cm D2 cm 1 stk
2 st
110 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Batteridrevet lys med holder av plastikk. Egnet som lys til lucia. Inklusiv 1 stk. LED-pære av plast (levetid ca. 30.000 timer). Bruker 1 stk. AA batteri 1,5 v (varenr. 14000 - ikke inkl.)
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 52369 |
| Farge | Gull/Hvit |
| Dybde | 154 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Høyde | 180 mm |
| Lengde | 154 mm |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 1 st/frp |
| Type | Lucialys |
| Bredde | 37 mm |
| EAN-nr | 7318301090808 |
