
Akryllakk Creativ CompanyArt Sluttfernis 500 ml
fra 109 kr/pk
Velg Overflatebehandling
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Vannbasert fernis/lakk til beskyttelse av akrylmalerier
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Farge | Hvit/Transparent |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Lakk |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Volym | 500 ml |
| Bredde | 70 mm |
| Overflatebehandling | Blank, Matt |
| Dybde | 40, 150 mm |
| Høyde | 70, 150 mm |
| Lengde | 40, 150 mm |
