Beskrivelse
Fixativ på spray til fixering/beskyttelse av kull og tørrpastell. Tørker usynlig opp og gulner ikke
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 34455 |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Spray |
| Dybde | 240 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 240 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Volym | 400 ml |
| Bredde | 50 mm |
| EAN-nr | 5708848530332 |




