Beskrivelse
Beskyttelseslakk til Inka-Gold.Ved polering fremheves en enda kraftigere glans
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 24216 |
| Produkttype | Lakk |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Transparent |
| Bredde | 46 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 50 mm |
| Volym | 45 ml |
| Høyde | 46 mm |
| Dybde | 50 mm |
| EAN-nr | 4042972612078 |


