


Lakk Creativ CompanyFimo Blank Transparent 35 ml/1 Flaske
65 kr/pk
Prispresset
Beskrivelse
Vannbasert, klar lakk til ferdigstekte FIMO® figurer. Gir en blank og beskyttende, transparent overflate som bevares lysekte og værbestandig
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 78595 |
| Overflatebehandling | Blank |
| Farge | Transparent |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Lakk |
| Dybde | 140 mm |
| Høyde | 45 mm |
| Lengde | 140 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Volym | 35 ml |
| Bredde | 65 mm |
| EAN-nr | 4006608003302 |

