


Lakkstang Creativ CompanyGull Sølv Bronse 3 stk/1 Pk
99 kr/pk
Prispresset

Gull Sølv Bronse 3 stk/1 Pk
99 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Lakk til segl med veike
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 27026 |
| Farge | Brun/Sølv |
| Dybde | 105 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 100 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 3 st/frp |
| Motiv | Gull, Sølv, Bronse |
| Type | Tang |
| Bredde | 40 mm |
| EAN-nr | 5020180001340 |
