Beskrivelse
Vannbasert hvit trelim - spesielt utviklet til innendørs bruk. Pressetid ca. 6 min. Våt lim fjernes med vann. Holdbarhet ca. 1 år etter åpning
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 39020 |
| Produkttype | Trelim |
| Sesong | Hele året |
| Bredde | 70 mm |
| Bredde | 70 cm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 70 mm |
| Volym | 750 ml |
| Volym | 750 l |
| Høyde | 250 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Dybde | 70 cm |
| EAN-nr | 5701159204404 |


