


Glitterlim Creativ Company36x25 ml/1 Pk
649 kr/pk
Prispresset
Beskrivelse
Glitterlim i god kvalitet. Leveres i flaske med tegnespiss.Innhold: 6 forskjellige farger a 6 fl. Leveres i praktisk display ((22,5x12,4x10 cm)
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 31840 |
| Farge | Flerfarget |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Glitterlim |
| Dybde | 230 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 230 mm |
| Antall (stk/pakke) | 36 st/frp |
| Volym | 25 ml |
| Bredde | 130 mm |
| EAN-nr | 5712854370547 |

