


Glitterlim Creativ CompanyAss Farger 5x10 ml/1 Pk
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset

Ass Farger 5x10 ml/1 Pk
2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Vannbasert glitterlim i god kvalitet. Leveres i pennetuber med tegnespiss
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 31810 |
| Produkttype | Glitterlim |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Flerfarget |
| Bredde | 110 mm |
| Antall (stk/pakke) | 5 st/frp |
| Lengde | 170 mm |
| Volym | 10 ml |
| Høyde | 10 mm |
| Dybde | 170 mm |
| EAN-nr | 5712854206198 |
