
Lerretsteip Creativ Company25 m/1 Rl
fra49 kr
Prispresset
Velg Farge
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Mye sterk tekstiltape med glatt overflate.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Dybde | 120 mm |
| Lengde | 120 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Teip |
| Lengde | 25 m |
| Farge | Rød, Sort |
| Bredde | 19, 38 mm |


